En İyi Taşıma En Uygun Fiyatlar En Hızlı Nakliyat Tıkla Ara:0531 812 38 29-0312 332 33 68

Diğer Sayfalar

Ankara Nakliyat

     Küçük bir Anadolu kasabası iken başkent ilan edildikten sonra büyük gelişim gösteren Türkiye’nin başkenti Ankara, memur ve öğrenci şehri olarak Türkiye’nin en büyük ikinci şehri konumunda bulunuyor. Başkent, her yıl atama ve yeni öğrencilerin kayıtları ile yoğun bir nakliyat trafiği yaşıyor. Ankara Nakliyat firmaları bu yoğunlukta tüm ev taşıyanların taleplerini karşılamaktadır. Milyonlarca nüfusu bünyesinde yaşatan başkent, Türkiye’nin en yoğun evden eve nakliyat hizmetinin verildiği şehirler arasında.  Avrasya Nakliyat , Ankara nakliyat firmaları arasında tecrübesi ve yüksek kalitedeki hizmeti ile ev taşıyanların tercihi olmaya devam ediyor.

Evden eve nakliyat profesyonel hizmet…

Başkentin yoğun taşınma trafiğinde Avrasya Nakliyat, yoğun talebe karşın, ödün vermediği hizmet kalitesi ile, tüm prosedürleri işletiyor. Profesyonelliğin vazgeçilmezi olan kalite standartları, Avrasya Nakliyat ile , yüksek taşınma trafiği içerisinde düşmek yerine aksine hizmet kalitesi artırmakta. Ankara Nakliyat firmaları arasında “Kalite Kontrol” konseptini en iyi işleten ve uygulayan ve bu sebeple de tercih sebebi olan firmamız,nakliyatın tüm safhalarında kontrol noktaları ve nakliyat sonrası geri beslemeler ile hizmetin kalitesini kontrol ediyor, ve anında müdahale ediyor.

Yoğun nakliyat trafiği için bazı örnekler

Ankara nakliyat firmalarının 4 milyon 832 bin nüfuslu başkentte ne kadar yoğun çalıştığına dair bazı örnekler verecek olursak, Ankara’da 372 bin 454 memur, 934 bin 340 öğrenci nüfusu bulunmaktadır. Yaklaşık 1 milyon 307 bin kişi sadece memur ve öğrencilerden oluşmakta. Memur aileleri ortalama 3 kişi olarak kabul edildiğinde ise bu rakam yaklaşık 2 milyon kişiye tekabül ediyor. Ortalama 3 kişinin tek hanede yaşadığı ve her yıl yüzde otuzunun taşınma sirkülasyonuna girdiği varsayıldığında yaklaşık 200 bin evden eve nakliyat yapılmış oluyor.


ankara nakliyat ankara evden eve ankara evden eve nakliyat