En İyi Taşıma En Uygun Fiyatlar En Hızlı Nakliyat Tıkla Ara:0531 812 38 29 0312 332 33 68

ÇANKAYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Çankaya evden eve nakliyat

Ankara’nın en kaliteli hizmetini sunan Çankaya evden eve nakliyat firması, ev ve ofis taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Taşıma sürecinde eşyaların zarar görmemesi veya sorun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Firmamız öncellikle tüm mobilyaları, halıları ve avizeleri kaliteli brandalar ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri en az iki kat yapıldığı için eşyaların deforme olma riski ortadan kaldırılmaktadır. Çankaya evden eve nakliyat bünyesinde bulunan araç modelleri sayesinde tüm yükler sıfır risk ile taşınabilmektedir. Özellikle de kırılgan yapılara sahip olan avizeler, cam sehpalar nakliye battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 gibi daireleri en geç 24 saat içerisinde taşımaktadır. Parça eşyalar ise 6 saat içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Çankaya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların taşınabilmesi için sadece insan gücü yetersiz kalabilir. Böyle durumlar için asansörlü araç modelleri gerekmektedir. Söz konusu asansör sistemleri sayesinde Çankaya evden eve nakliyat hizmetleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız ise Ankara’nın tüm semtlerine vinç desteği sağlamaktadır. Ayrıca yüksek katlı ofis ve şirketlerde yine asansör sistemleri ile taşınmaktadır. Çankaya nakliyat ister asansörlü ister asansörsüz tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Yine yeni ev ve ofislere getirilen mobilyaların montajı da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de avizeler, perdeler veya kapılar marangoz ve elektrik ustalarımız sayesinde sorunsuz bir şekilde takılmaktadır. Çankaya nakliyat, sigortalı taşımacılık noktasında da her türlü desteği sunmaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Piyasanın geneline bakıldığı zaman kaliteli bir hizmet veren Çankaya evden eve nakliyat firması bulmak oldukça zordur. Pek çok taşımacılık firması müşterilerinden absürt fiyatlar istemektedir. Ayrıca paketleme ve montaj işlemlerinin de düzgün bir şekilde yapılmaması da ayrı bir sorun oluşturmaktadır. Firmamız ise hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Çankaya nakliyat, 1+1 gibi küçük daireler için işçilik ücreti almamaktadır. Memurlara özel indirimlerde yapılmaktadır. Sizde firmamız ile iletişime geçerek adresinize ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız tüm il ve ilçelere anlık araç desteği de sunmaktadır.