En İyi Taşıma En Uygun Fiyatlar En Hızlı Nakliyat Tıkla Ara:0531 812 38 29 0312 332 33 68

ETİMESGUT EVDEN EVE NAKLİYAT

                  ETİMESGUT EVDEN EVE NAKLİYAT

Etimesgut evden eve nakliyat firması, ev taşıma, parsiyel yük taşıma ve ofis taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar talep edilen adreslerden alınmakta ve Ankara çeşitli ilçelerine kadar götürülmektedir. Taşıma hizmetlerinin tamamı üstü kapalı olan araçlar ile verilmektedir. Etimesgut evden eve nakliyat personelleri mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyaların montajını gerçekleştirmektedir. Örneğin ofis ve işyerlerinde kullanılan raf sistemleri, dolaplar veya kabinler marangoz ustalarımız tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Ayrıca söküm işlemleri sırasında tüm parçalar ve diğer eşyalar özenle paketlenmektedir. Firmamız eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Etimesgut nakliyat, Ankara başta olmak üzere eşyaların bulunduğu adreslere en geç 24 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır.
Etimesgut Nakliyat
Etimesgut nakliyat, 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe sayesinde taşıma işlemleri problemsiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+! Hiç fark etmeksizin tüm daireleri aynı gün içerisinde boşaltmakla beraber yine aynı günde taşıma işlemlerini tamamlanmaktadır. Ayrıca Etimesgut evden eve nakliyat firmamız parça eşyalar, seri imalat ürünleri ve tekstil malzemeleri içinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız depolama açısından geniş olan araç modellerine sahiptir. Söz konusu araçlar sayesinde sayıca fazla olan eşyalar bile tek seferde taşınabilmektedir. Etimesgut evden eve nakliye müşterilerine daha garantili bir hizmet sunmak adına taşınacak olan eşyaları sigortalamaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşılması engellenmektedir.
Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Etimesgut evden eve nakliyat fiyatları eşya sayısına, tonajına veya iki adres arasında ki güzergaha göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız Ankara nakliyat firmalarına göre daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 5+1 veya 5+2 gibi büyük dairelerin taşınması için istenen ücretlerde bir hayli düşüktür. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Etimesgut evden eve nakliye, mahalleler arası taşımacılık gibi yakın güzergahlar için mazot ücreti de talep etmemektedir. Paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmekte ve daha sonra sabitlenmektedir. Paketleme ve sabitleme işlemleri de ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.