En İyi Taşıma En Uygun Fiyatlar En Hızlı Nakliyat Tıkla Ara:0531 812 38 29 0312 332 33 68

KEÇİÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT

Dairelerde veya ofislerde bulunan eşyalar farklı adreslere götürülmektedir. Ancak uygulamalar sırasında firmaların yanlışları yüzünden eşyalar zarar görmektedir. Keçiören evden eve nakliyat ise uzman personelleri ve teknolojik araç modelleri sayesinde tüm eşyaları sıfır risk ile taşımaktadır. Ayrıca şehir içi nakliye, şehirlerarası nakliyat ve ofis taşıma gibi hizmetler üstü kapalı araçlar ile verilmektedir. Bu sayede eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Keçiören evden eve nakliyat yaşanacak olan kazalara karşı önlem olması açısından tüm yükleri sigortalamaktadır. Sigorta işlemleri ise anlaşmalı olduğumuz acenteler tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline de sigortalı taşımacılık desteği sağlamaktadır.

Keçiören Nakliyat Firmaları

Keçiören nakliyat firmaları arasından kaliteli bir hizmet veren şirketi seçmek oldukça zordur. Pek çok firma taşıma güvenliğini sağlama açısından zayıf kalmaktadır. Ancak Temiz nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Keçiören evden eve nakliyat, yüksek katlı binalar ve rezidanslar içinde asansör desteği sağlamaktadır. Söz konusu asansör sistemleri sayesinde nakil işlemleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız mobilyalar içinde tamamen ücretsiz bir şekilde montaj hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz taşınma sürecini daha hızlı bir şekilde atlatmaktadır. Ayrıca mobilyaların, raf sistemlerinin ve koltukların takımlarının kurulumu uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Keçiören evden eve nakliyat fiyatları için net bir bilgi vermek doğru değildir. Çünkü taşıma maliyetleri eşya sayılarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız müşterilerime özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ankara’dan İzmir’e, Bursa’ya ve İstanbul’a düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Firmamız parça eşya taşıma hizmetlerini de makul rakamlarla vermektedir. Kesinlikle eşya sayısı az diye abartılı ücretler talep edilmemektedir. Keçiören evden eve nakliyat firmalarının bazıları komisyon üzerinden iş almaktadır. Komisyon ücreti ise müşterilere lanse edildiği için nakliye maliyetleri büyük oranda yükselmektedir. Ancak Temiz nakliyat firmamız kesinlikle komisyon üzerinden iş almamaktadır. Keçiören evden eve nakliye personelleri de firmamızın bünyesine aittir. Yani yevmiyeciler ile hizmet verilmediği içi iş kazası yaşanma riski ortadan kaldırılmaktadır.