En İyi Taşıma En Uygun Fiyatlar En Hızlı Nakliyat Tıkla Ara:0531 812 38 29 0312 332 33 68

YENİMAHALLE EVDEN EVE NAKLİYAT

Yenimahalle evden eve nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat firması ofis taşıma, parça eşya taşıma ve ev taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine anlık araç desteği sunan firmamız, bu sayede taşıma işlemlerinin 1 gün içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ister 1+1 isterse 5+1 hiç fark etmeksizin tüm dairelere uygun araç modelleri tahsis edilmektedir. Yenimahalle evden eve nakliyat, mobilyaların tamamı kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Firmamız yüklerin zarar görmemesi için üst düzey bir ambalajlama desteği sunmaktadır. Özellikle de hantal eşya dolapları alanında uzman marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. Depolama, asansörlü nakliyat ve sigortalı yük taşımacılığı gibi alanlarda da her türlü destek sunulmaktadır.

Yenimahalle Ev Taşıma

Daireler, ofislerde ve şirketler bulunan eşyalar Yenimahalle ev taşıma firmamız tarafından şehir içine veya şehir dışına götürülmektedir. Sevkiyat sırasında mobilyaların deforme olmaması için yükleme işlemlerine ayrı bir önem verilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile Yenimahalle evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Özellikle de komple yük taşıma, şirket taşıma ve holding taşıma gibi alanlarda da her türlü destek sunulmaktadır. Zira bünyemizde bulunan vinç sistemleri sayesinde çok katlı binalar bile pratik bir şekilde nakil edilebilmektedir. Yenimahalle ev taşıma hizmetleri Türkiye’nin 81 iline verilmektedir. Parça eşyalar ise maksimum 48n saat içerisinde tüm il ve ilçelere götürülmektedir. Firmamız taşınacak olan eşyaları, yaşanabilecek olan kazalara karşı kaskolamaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetleri karşılığında istenen ücretler eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız 5+1, 6+1 gibi daireleri bile ekonomik rakamlarla taşımaktadır. Komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirilmemektedir. Ayrıca parça eşyalar için yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır. Yenimahalle evden eve nakliye ücretleri, binaların kat planına, güzergahın uzunluğuna göre de farklılık göstermektedir. Müşterilerimizin doğru bir fiyat alabilmesi adına Ankara’nın tüm mahalle ve semtlerine ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Ayrıca firmamız her şart ve koşulda eşya sayısı ne olursa olsun sektöre göre daha ekonomik bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.