Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolamaofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi avrasya depolama tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklıdepolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.

Avrasya ev eşyası depolama yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya depolama hakkında artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz.

Ev eşyası depolamak için insanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır.

Ankara eşya depolama Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.

Sizler için güvenli, Evden Nakliye Eve ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı

dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve

kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir.

Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır.

Ankara ev eşyası depolamada en önemli faktörlerden bir tanesi ev depolama nasıl olmalı buna dikkat etmeliyiz.Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz.

Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır.

Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız

zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda

olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece

avantajlıdır.

Eşya Depolama Ankara

Avrasya eşya depolama şirketimiz güvenliğe çok önem veriyordur çünkü eşyalar güvende olmalı eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu,maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde yada iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Eşya Depolama Avrasya Nakliyat

Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için Bu Güzel hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Biz eşya depolama firması olarak sizlerin en iyi ev eşyası depolama işinde en iyi şekilde ev depolama hizmetini yapmaktayız.Ayrıca evinizde yer kaplayan fazlalık eşyanız varsa getirin biz satalım, siz yenisini alın.

Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

NELER DEPOLUYORUZ?

Eşya depolama küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlar Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo kutunuzun anahtarı sadece size teslim edilir.

Sizden başkası kutunuzu açamaz. Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

Ankara Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Avrasya Depolama sistemleri a.ş firması başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.Ankara’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.

Ankara ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.Biz diyoruz ki sizler evinizde rahat bir şekilde eşya depolama hizmeti almak için bir telefon kadar yakınız.Avrasya eşya depolama hizmetleri arasında en iyi ev depolama hizmeti veren firmamız hizmet vermektedir.Ben şirket sahibi olarak sizlerin en iyi ev depolama hizmetinizi yapmaktayım.

Eşya Depolama Fiyatları Ankara

Eşya Depolama Fiyat, Depolama Alanları Aylık Depolama Ücretleri

  • 5 m³ DEPOLAMA 80 TL + KDV (AYLIK)
  • 8 m³ DEPOLAMA 100 TL + KDV (AYLIK)
  • 10 m³ DEPOLAMA 120 TL + KDV (AYLIK)
  • 12 m³ DEPOLAMA 170 TL + KDV (AYLIK)
  • 15 m³ DEPOLAMA 220 TL + KDV (AYLIK)
  • 1+1 Ev Eşyası 270 TL + KDV (AYLIK)
  • 2+1 Ev Eşyası 330 TL + KDV (AYLIK)
  • 3+1 Ev Eşyası 390 TL + KDV (AYLIK)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05318123829