Referanslar

Referanslar

Referanslar bölümümüzde Avrasya Nakliyat Lojistik Grubu 1967 yılında Evden Nakliye Eve Nakliyat girişimleriyle kurulan ve 2012 yılında Limited Şirket statüsü kazanan evdennakliyeeve Lojistik Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup ayrıca; Evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir.

Avrasya Nakliyat‘ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Avrasya Evden Eve Nakliyat Lojistik Grubu Referanslar , 1 ana hizmet şirketi, 3 hizmet markası ve 60’ın üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Referanslar Evden Nakliye Eve Lojistik Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi

05318123829