Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat , Ankara’nın nüfus bakımından kalabalık bir ilçesidir. İlçemizde yapılaşma ve konut bakımından gelişmiş yapılar ve konutlar mevcuttur. İş olanakları yükseldikçe insanlar ilçemize daha da akın etmektedir. Bu gibi durumlarda Firmamız ilçemizde Keçiören evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ankara’nın her noktasından Keçiören ilçemize sayısız taşımalar gerçekleştirdik.Tabi ki sadece evden eve nakliyat hizmeti sunmuyoruz. Bunu haricinde bir çok sektörün içinde barındırdığı bir çok taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Daima hizmetlerimizi kaliteyle ve planlı bir şekilde insanlarımıza sunumu gerçekleşmekteyiz.

Keçiören’de Nakliye Hizmeti Aşamaları;

Keçiören Evden Eve Nakliyat
 • Ankara Keçiören nakliye firmalarından fiyat teklifi almak isteyen müşterimize Ankara içinde ikamet ediyor ise Ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ederiz.
 • Fiyat tekliflerinin makul ve ekonomik olabilmesi için bize sağlıklı bilgilerin sunulması gerekmektedir.Bunlar;Eşyaların boyutu,dairenin oda sayısı,bulunduğu kat ve kat sayısı,bina asansör durumu,daire site içerisinde mi,bina merdivenli mi,binanın yük asansörü var mı , gibi sorular nakliye hizmetinde ekonomik fiyatın oluşmasında en temel etkendir.

Bu doğrultuda telefon veya ekspertizimiz sayesinde edindiğimiz bilgiler ile fiyat teklifi sunarız. Kabul gördüğünde sigortalı bir taşınma istenilirse, bunu da sözleşmede işaretleyerek imzalarız.Böylece taşınma gününü belirlemiş oluruz.

Taşınma Aşamaları ;
 • Keçiören evden eve taşımacılık konusunda nasıl bir hizmet oluşacak bunun detaylı bir şekilde planlamasını yaparız.
 • Taşınmada hizmet sunacak personel bilgilendirmesi ve iş paylaşımı yaparız.
 • Eğer müşterinin evinde dolap,vestiyer,ünite gibi mobilyalar var ise montaj ve demontaj işlemi için marangozcumuzu da hizmet vermek için planımıza dahil ederiz.
 • Taşınma gününde 30 dakika erkenden orda bulunuruz.
 • Taşınma noktasında tekrar bir iş paylaşımı yaparak hemen işe koyuluruz.
 • Kırmızı,yeşil gibi kaliteli ve çok dayanıklı patpat naylon ile ambalaj ve paketleme işlemi yaparak eşyaları daha da korunaklı hale getiririz.
 • Eşyaların araç içerisine taşınma sırasında bir personelimiz taşınmanın her aşamasında sorun olmaması için daima çalışanları kontrol etmektedir.
 • Eşyalar araç içerisine istif konusunda tecrübeli olan elemanlarımız tarafından dikkatlice istifi yapılır.
 • Aracımız belirli hız limiti ile müşterimizin yeni adresine doğru hareket eder.

İşte firmamız tarafından Ankara Keçiören evden eve nakliyat hizmetimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Daima disiplinli ve tecrübeli insanlarla çalışarak taşınmanın kalitesini yükseltiyoruz.Her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız.Müşterilerimizin istekleri ve görüşlerine göre hareket etmekteyiz. Firmamızdan alacağınız hizmetler ile daima hasarsız sorunsuz bir nakliyat hizmeti ile karşılaşacaksınız..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05318123829