Ankara Ev Taşıma

Ankara Ev Taşıma

Ankara Ev Taşıma sektöründe yıllarca verdiği hizmetler ile firmamız Avrasya nakliyat her zaman müşteri memnuniyetli taşımacılık konusunda kendini geliştirmiş ve bu yönde büyümeye devam etmiştir. Avrasya nakliyat firmamızın başlıca hizmetleri olan evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat vb. bir çok alanda faaliyet göstermekte olup bu çalışmaların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir, Eşyalarınıza gereken değeri ve hassasiyeti göstermekle yükümlü olan firmamız paketleme konusunda en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerin ilk tercihi olmakla beraber verdiğimiz diğer hizmetlerde tercih edilen firma konumunu almışızdır. Eşya taşıma esnasında mağduriyet yaşanmaması için elimizden gelenin fazlısı her zaman yapmaktayız, bu alanda resmi olarak yaptığımız sözleşme ve sigorta ile müşterilerimiz güvence altına alarak gerekli güven ortamını her zaman sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliye, Ankara Hizmetleri Bilgilendirme ?

  • Ankara içi evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimizde; eşyalarınıza önce ekspertiz yapıp sonra taşıması başlıyoruz.
  • Şehirler arası nakliyat hizmetimizde; eşyalarınıza 100 bin tl değerinde Allianz nakliyat sigortası yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınızın güven altında Türkiye’nin her noktasına ulaşmasına yardımcı oluyoruz.
  • Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizde; ise eşyalarınızın bina veya apartman içerisinde oluşabilecek hasarların önüne geçerek daha hızlı ve profesyonel olarak taşımasını yapmaktayız.
  • İndirimli ve kampanyalı fiyatlar; sunarak zaman zaman müşterilerimizin bütçelerinde yardımcı olmayı hedefliyoruz, firmamızın en önemli hedefi müşteri memnuniyetidir.
  • Kamu personellerine özel indirimler; sürekli tahin ve taşınma durumlarını göz öne alarak yaşadıkları bu durumlarda kamu personellerin bir nebzede olsa yanlarında olmayı hedefliyoruz

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sistemi

Evden eve nakliyat işlemi oldukça komplike bir sistemdir. Ancak profesyonel nakliyat firması sayesinde sorunsuz ve doğru şekilde yapılabilir. Taşınacak eşyalar belirlendikten sonra her eşyada incelemeler yapılır. Eşyaların türleri, sayıları, modelleri, önceden oluşmuş deformeler not edilir. Ardından eşyalara özel sigortalama işlemleri yapılır. Sigorta poliçesini eşyalarının taşınmasını isteyen kişinin adına yapılması gerekir. Böylelikle sigortalama işlemi tamamlanmış olur. Eşyaların taşınma anından eve yerleştirilmesine kadar bu sigortalama poliçesi geçerlidir.

Sigortalı Nakliyatın Avantajları

Evden eve nakliyat işlemleri özellikle iki uzak mesafe arasında gerçekleşiyorsa eşyaların zarar görme ihtimali daha yüksek olur. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat sistemlerinde kullanılması gerekilen bir güvencedir. Eşyalar taşınırken zaten fazlasıyla özen gösterilir. Ancak istenmeyen hatalar, kazalar, problemler yaşanabilir. İstenmeyen şekilde eşyalar zarar görebilir, deforme olabilir ve kaybolabilir. Bu durumlar yaşandığı takdirde kişi hiçbir şekilde mağdur edilmez. Yaşamış olduğu maddi kayıp kişiye geri kazandırılır. Bu nedenle mutlaka nakliyat işlemlerinde sigorta poliçesinin yapılması talep edilmelidir.

Sigortalı Taşımacılığın Nakliyatçılar Açısından Avantajları

Sigortalı evden eve nakliyat sistemi eşya sahibine olduğu kadar nakliyat firmasına ve çalışanlarına da çeşitli avantajlar sunmakta olan bir sistemdir. Öncelikle eşyada olası bir zarar görüldüğünde nakliyat işlemi esnasında mı yoksa nakliyat işlemi öncesinde mi oluştuğu konusunda bilgi verir. Böylelikle haksız suçlamalar ve problemler yaşanmamış olur. Ayrıca sigorta sayesinde zarar gören eşyada nakliyat işlemini gerçekleştiren personel bir sorun yaşamadan sigorta aracılığı ile ödeme gerçekleştirilir. Kısacası sigortalı taşımacılık hem eşya sahibi hem de nakliyat firması açısından avantajlı bir sistemdir.

Nakliyatta Sigorta Dışında Alınan Önlemler

Sigortanın yanı sıra eşyalara zarar gelmemesi açısından nakliyat esnasında birtakım kurallara uyulmaktadır. Öncelikle eşyalar içerisinde hava olan ambalajlarla paketlenir. Eşyada çizik olması engellenir. Köşeli ürünlerde de köşeler korunur. Etrafa zarar vermesi ve eşyanın kırılması önlenir.

Yeni bir eve taşınma işlemi oldukça zorlu bir sürecin yaşanması demektir. Yaşanılacak olan stres ve olumsuzluk durumları sizleri alacağınız hizmetten soğutabilmekte ve yeni ev heyecanını yaşamanızın önüne geçebilmektedir. Çankaya Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık hizmet seçeneklerinden bir tanesi olan asansörlü taşımacılık işlemi ile kısa sürede ve güvenilir bir biçimde eşyalarınızın taşınma durumu söz konusu olur. 20 kata kadar çıkabilmekte olan asansör sistemimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmez.

Yüksek Katlarda Taşımacılık

Yüksek katlarda oturan ya da yeni taşınacağı evin katı yüksek olan kişiler için vermekte olduğumuz asansörlü taşıma hizmeti eşyaların her hangi bir zarar görmeden taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bina içerisinde eşya taşınmasına gerek kalmadan yapılacak olan asansörlü taşıma işlemi üzerinden alacağınız hizmet sizlerin de olumsuz gidebilecek olan durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Aşağıda bekleyen nakliyeciler tarafından eşyalar asansöre yüklenerek kata çıkarılır ve balkon ya da camdan içeri alınır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatı

Vermekte olduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti kapsamında öncelikli olarak sizlere bir ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Eksperimiz binanın önüne geçerek asansörün doğru bir şekilde kurulum açısını ölçerek eşyaların güvenli bir şekilde indirilmesini ve kaldırılmasını sağlamak adına gerekli olan işlemi uygular. Nakliye günü geldiği zaman elemanlarımız tarafından yapılacak olan paketleme ve asansöre koyma işlemi ile beraber taşınma süresi 20 dakikalık bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Zamandan da tasarruf sağlanır. Çankaya Nakliyat olarak firmamızın eksperi ortalama bir fiyat çıkarır.

Asansörlü Taşımacılık Paketleme

Asansörlü taşımacılık hizmetleri kapsamında alanında uzmanlaşmış olan elemanlarımız ile beraber eşyalarınız en kaliteli ve en güvenilir şekilde paketlenmektedir. Tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajlanmasının ardından asansöre sabitlenmesi ve aşağı ya da yukarı olacak şekilde taşınması sağlanır. Son model aracımızda bekleyen elemanlarımız aşağı indirilmiş olan eşyaları güvenilir bir şekilde taşıyarak yeni evinize gönderilmek üzere araç yola çıkarılır. Firmamız çalışanları paketleme işlemini özenli bir şekilde yapmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Kurulum

Asansörlü taşımacılık hizmeti içerisinde yeni eve yerleştirilecek olan eşyaların müşterimizin isteği doğrultusunda yeniden asansör ile eve taşınması sağlanır. Paketlenmiş olan eşyalar firmamız elemanları tarafından paketinden çıkarılarak monte ve kurulum gerektiren eşyaların yeniden yerine yerleştirilmesi işlemi uygulanmaktadır. Asansörlü taşımacılık ve evden eve Çankaya Nakliyat gibi işlemlerde deneyim gerektiren hizmet seçeneği üzerinden müşterilerimiz ile buluşan firmamız gerekli hassasiyeti göstermektedir. Taşımacılık konusunda pek çok hizmet seçeneği firmamız bünyesinde müşterilerimizin beklentisi ile buluşmakta ve hizmet alımı sağlanabilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05318123829