Nakliyat Şirketi

Nakliyat Şirketi

Nakliyat Şirketi ana taşımacılık faaliyeti aslında lojistiktir. Tüm Türkiye genelinde düzenlemiş olduğumuz şehir içi, şehir dışı tüm lojistik taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize profesyonel olarak fuar taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Fuarlarda sergilenecek olan malzemelerin taşınması,Nakliyat Şirketi fuar bitmesinden sonra depolanması gibi birçok hizmeti beraberinde sunmaktayız.

Türkiye genelinde gerçekleşen birçok fuar nakliyesi bulunmaktadır. Planlama ve nakliye çalışması ve gerekli ekspertiz kontrolleri sağlanarak müşterilerimize kusursuz nitelikte Nakliyat Şirketi eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Nakliye Şirketi


Nakliye Şirketi Fuarda bulunan tüm elektronik, mekanik, plastik ve mobilya türünden oluşan eşyalarınızı kullanmış olduğumuz birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle Nakliyat Şirketi paketliyor ve istediğiniz adrese son model eşya taşımacılık araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına gönderimini sağlıyoruz. Fuar eşyalarınızı isterseniz Nakliyat Şirketidepomuzda da aylık olarak muhafaza edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Ankara Nakliyat FirmasıAnkara Nakliyat Firması Çankaya Nakliyat olarak sizlere fuar taşımacılığı hizmetleri kapsamında sunacağımız hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

* En uygun nakliye hizmetinin ön keşfi için ücretsiz ekspertiz hizmetleri,

* Talep edilirse yurt dışı gümrükleme çözümleri

* Fuar eşyalarının yükleme, boşaltma ve ambalajlama çözümleri,

* Paketleme ve depolama,

* Diğer taşıma lojistik çözümleri

ULUSLARARASI NAKLİYAT

Çankaya Evden Eve Nakliyat Uluslar arası taşımacılık hizmetlerinde Nakliyat Şirketi Türkiye’nin lider nakliyat firması seçilmiş bir firmadır. 20 Yılı aşan deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak tüm Dünyanın her ülkesine komple ev eşyası ve parça eşya gönderimi mevcuttur. Dünya genelinde çalışmış olduğumuz birçok yaygın acente sayesinde her türlü miktarı aşan, ev tipinde bulunan tüm eşyaların nakliyesini sağlamaktayız.

Çankaya Nakliyat olarak firmamız kara, hava ve denizyolu taşımacılık hizmetlerinin tümünde sizlere kusursuz düzeyde hizmet sağlamaktadır. Yurt içi ev eşyası taşımanın yanı sıra Nakliyat Şirketi tüm Avrupa ülkelerine komple ve parça eşya taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Hizmet vermiş olduğumuz genel olarak ülkeler arasında ALMANYA, AVUSTURYA, FRANSA, İNGİLTERE, İSPANYA, İTALYA, YUNANİSTAN, KIBRIS, MACARİSTAN, POLONYA, PORTEKİZ, DUBAİ, SLOVAKYA, SURİYE, İRAN, AZERBEYCAN, ÜRDÜN gibi ülkelere aylık ve haftalık olarak eşya transferi hizmetlerimiz mevcuttur.

Karayolu Taşımacılığı
Çankaya Nakliyat dünyanın birçok ülkesine taşıma hizmeti vermiş olduğu gibi aynı zamanda tüm dünya genelinde yaygın acenteler iş birliğiyle sizlere karayolu eşya taşımacılığı üzerinde nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı
Deniz yolu taşımacılığı maliyetleri orta düzeyde olan bir ulaşım yoludur. Bu nedenden dolayı sanayileşmemiş deniz ülkeleri denizyolunu yeğlemektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız ve alanında uzman personellerimiz ile Dünya’nın birçok limanından ihracat ve limanlar üzerinden ithalat yapmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı
Hava yolu taşımacılığı lüks bir taşımacılık hizmetidir. Eşyalarınızın güvenli ve hızlı olarak teslimatının sağlanması için genellikle acil işlerde kullanılmaktadır. Çankaya Nakliyat firması olarak Nakliyat Şirketi Dünyadaki birçok çeşitli firmalar ile çözüm ortaklığı yapar siz müşterilerimize kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmayız. Dünya’nın her alanı içerisinde Uluslar arası düzeyde ithalat ve ihracat yaparak başlıca siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz ülkeler arasında AMERİKA, AVRUPA, ASYA, UZAK DOĞU, GÜNEY AFRİKA gibi ülkelere hava kargo taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Gidecek olan eşyalarınız en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Firmaların taşınma ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmek Nakliyat Şirketi amacı ile sunulmakta olan kurumsal taşımacılık hizmetleri, konusunda uzman kişilerce ve günümüzün en ileri teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Herkesin ihtiyacına yanıt verebilecek kapasiteye sahip olan kurumsal taşımacılık hizmetleri, taşınma sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını ve iş sonrasında müşterinin yüzünün gülmesini sağlamaktadır.

Kurumsal Nakliye Hizmeti

En çok özen gösterilmesi gereken taşımacılık hizmetleri arasında yer alan kurumsal taşımacılık, en yeni ve tam donanımlı araçlar tercih edilerek Çankaya Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm eşyaların büyük bir titizlikle ve belli sıralamada taşınması adına özverili şekilde çalışmalarını sürdüren profesyonel ekip, bunun için her zaman en etkili yöntemlere başvurmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirilen kurumsal taşımacılık hizmetleri, her müşterinin ihtiyacına uygun özelliklerdeki araçlar ile gerçekleştirilmekte ve herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.

Kurumsal Evden Eve Süreci

Kurumsal taşımacılık hizmetinde, Çankaya Nakliyat firmamız ilk olarak alanda bir inceleme yapılmakta ve buna uygun olarak bir plan oluşturulmaktadır. Bu plan sonucunda taşınması gereken her eşyayı hassasiyet derecesine göre paketleyen taşımacılık ekibi, paketleme işlemi bittikten sonra ise eşyaları belli bir sıra içerisinde araçlara yüklemektedir. Son derece dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilen eşyaların yolculuk esnasında zarar görmemesi adına da gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Yeni adrese gelindiğinde yine personeller tarafından belirli bir sırada indirilen eşyalar, karışıklığa sebebiyet vermeden tekrar yerlerine yerleştirilmektedir. Taşınması zor olan eşyalar, araçlara demonte halinde yüklenmekte ve sonrasında tekrar kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal taşımacılık hizmeti gerçekleştirmek son derece ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Birçok önemli eşyanın ve evrakın yer aldığı ofislerde taşımacılık hizmeti gerçekleştirilirken sonrasında herhangi bir karışıklığa neden olmamak adına mutlaka belli bir düzen içerisinde taşıma işlemlerinin yürütülmesi gerekir.

Taşıma sırasında herhangi bir eşyanın kaybolması ya da zarar görmesi, iş sürecini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu sebeple kurumsal taşımacılık hizmetlerinin mutlaka bu konuda uzman firmalar ve kişilerce yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri Fiyatları

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde fiyatlar, eşyaların yoğunluğuna ve gidilecek olan adresin uzaklığına göre farklılık göstermektedir. Oldukça makul seviyelerde olan kurumsal taşımacılık hizmetleri fiyatları, iş sürecinize kaldığınız yerden sorunsuzca devam edebilmenize imkan tanımaktadır.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak ya da bu konuda daha detaylı bilgiler edinebilmek için siz de dilediğiniz her zaman Çankaya Nakliyat firmamızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

05318123829