Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

Ankara nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Ankara Evden eve nakliyat hizmeti verecek firmanın Ulaştırma bakanlığından verilen her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Europatrans nakliye firmamız tüm belgelere sahiptir.

Firmamız Ankara nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evizinize gelen experimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

Yazı Başlıkları

  • Evden Eve Nakliye
    • Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliye

Çayyolu Nakliyat Firması

Ankara Asansörlü Nakliyat

evden eve nakliye

Evden eve nakliyat Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile demontesini yapar. Demonte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyalarınızın m3 hesaplamasını yapmak için tıklayınız

 Facebook sayfamız için tıklayınız.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.Evden eve Taşıma Sigortalı mı ?

Tüm Hizmetlerimiz sigortalıdır.Diğer Evden eve taşıma firmalarından farkınız nedir ?

Bizim farkımız iş prensibimiz ve titizliğimiz ile gelen profesyonelliğimiz ve kurumsal bir firma olmamız.Evimi Taşımak İstiyorum Hangi Numarayı aramalıyım ?

İletişim için 444 6 995 Numaralı şirket hattımızı arayabilir ve ücretsiz eksper hizmeti talep edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05318123829