Ankara Şehir İçi Nakliye

Ankara Şehir İçi Nakliye

Ankara Şehir İçi Nakliye ek olarak şehirler arası taşınma hizmetlerini de en iyi şekilde gerçekleştiren Çankaya şehir içi ve şehirler arası nakliyatın gerektirdiği dikkatle çalışmalarını devam ettiriyor. Nakliyatta en doğru adrese ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, sigortalı ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için gerekli işlem ve hazırlıkların eksiksiz tamamlanabilmesi amacıyla en az 2 gün önceden bilgi vermek. Her ihtiyacınız olduğunda profesyonel ve emniyetli evden eve nakliye imkanı sağlayan Nakliye firmamız, size bir telefon kadar yakın. .

Ankara Nakliyat1999’dan bu yana hizmet veren Çankaya ilçesinden kurulan şirketimiz uzun yıllara dayanan deneyimi ve müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımıyla sizi taşınma sürecine dair tüm endişelerinizden kurtarmak için çalışıyor. Ankara’nın en önemli nakliye firmalarından olan Çankaya Nakliyat, sadece bireysel müşterilere değil kurumsal firmalara da hizmet vererek konusunda öncü firmalar arasında yer alıyor.

Ankara Evden Eve Taşımacılık


Maddi zarara uğramamanız, manevi olarak stresten uzak, rahat bir taşınma süreci geçirmeniz, avantajlı fiyat seçenekleriyle bütçenizi sarsmadan en yüksek kaliteli hizmetlere ulaşabilmeniz hedefiyle yoluna devam ediyor. Başta Ankara olmak üzere 81 ilde nakliye hizmetleri veren firma, her zaman gelişimi ve daha iyiyi hedefleyerek çalışmalarını devam ettiriyor. Siz de gönül rahatlığıyla ve güvenle yeni evinize taşınmak istiyorsanız emin ellerdesiniz.

Ankara Evden Eve Nakliye


Sigortalı Ev Ofis Taşımacılığı : Şehir içi ve iller arası taşımacılık hizmetlerinde sunmuş olduğumuz tüm hizmet alanı axa sigorta kapsamında yapılmaktadır.


Ekonomik Kaliteli Taşıma : Evden eve, ofis tipi olan kurumsal eşyalarınız en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize söz vermiş olduğumuz zaman dilimi içerisinde tamamlanır.

Çankaya Nakliyat olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte evden eve nakliyat hizmetini siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Alanında tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ve yeni model eşya taşıma araçlarımız ile evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Başta Ankara olmak üzere diğer illere de hizmet veriyoruz.

Eşyaların İncelenmesi

Evden eve nakliyat hizmetinde bizi tercih ettiğiniz andan itibaren belirlenen bir günde, belirlenen zaman dilimi içerisinde personelimiz evinize gelir. Evinize gelen eksperimiz tarafından eşyalar incelenir. Eşyaların incelenmesinin amacı eşyanın taşınma gününde herhangi bir aksilik yaşanmamasıdır. Evinize gelen eksper tarafından tüm eşyalar incelenir ve eşyaların envanter listesi oluşturulur. Listenin oluşturulmasının ardından eşya miktarı ile orantılı araç belirlenir. Bunun yanı sıra eşya taşınması sırasında çalışacak personel sayısı, kullanılacak taşıma aletleri ve ambalajlama paketlerine karar verilir. Detaylar müşteri ile birlikte incelenip karar verildikten sonra anlaşma için adım atılır. Anlaşma sağlanmasının ardında sigorta kapsamında eşyaların taşınması yapılır.

Eşya Sigortası

Yapılan eşya sigortası ile şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlemleri garanti altına alınır. Eşya sigortası tüm hizmetlerde geçerlidir. Anlaşmış olduğumuz bir sigorta firması vardır. Allianz sigorta firması ile 50.000 TL değerinde sigorta yapılır. Sigortanın amacı eşyalara zarar gelmesi, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı eşyaların korunmasını sağlamaktır. Tüm bu özelliklerinden dolayı geniş kapsamlı eşya sigortası olma özelliğini taşımaktadır.

Eşyanın Taşınması

Taşınma tarihi geldiğinde personeller ile birlikte evinizin önüne aracımız gelir. Çankaya Nakliyat bünyesindeki personellerimizin ilk başta evinizde bulunan mobilya eşyaların demonte işlemini gerçekleştirir. Bunun nedeni mobilya eşyaların taşınmasının zor olmasıdır. Ayrıca taşınma esnasında zarar görmemesi gerekmektedir. Demonte işlemi personellerimiz tarafından yapıldıktan sonra birinci kalitede olan ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalar türlerine göre farklı malzemelerle paketlenir. Elektrikli ev eşyaları için havalı naylon, streç kullanılır. Paketleme işleminin ardından özel eşya boyutuna uygun olan yere koyulur.

Kumaş, deri koltuk gibi eşyalar ilk önce streç daha sonra havalı naylon kullanılarak paketlenir.
Cam türündeki eşyalar kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü kolilere koyulur. Evinizde bulunan eşyaların ambalajlanması dikkatli ve kaliteli bir şekilde yapıldıktan sonra araca yüklenir ve talep edilen adrese götürülmek üzere yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetinden sizde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi Çankaya Nakliyat ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşıtabilirsiniz.

Nakliyat herkesin belli bir mesafeyle yaklaşmış olduğu sistemlerden biridir. Çünkü bir ev ya da ofis taşınırken eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınıp taşınmayacağı konusunda insanlar tereddüt yaşar. Ancak doğru nakliyat firması sayesinde nakliyat sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Kırılma, dökülme, kayıp söz konusu olmadan istenilen evden istenilen eve nakliyat işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca doğru nakliyat firması taşımacılık işlemleri esnasında sigortalama sistemi kullanmaktadır. Bu sistem mutlaka kullanılmalıdır. Hem eşyaların güvenilirliği sağlanmakta hem de nakliyat işlemini kabul eden kişinin firmaya olan güveni artmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05318123829